Florim Bytyci ka ditëlindjen krejt estrada e uron për 50 vjetorin e tij

Date:

Ai është një personazh mjaft i njohur shqiptar e sheh gjithmonë kudo e në praninë e artistëve. Po flasim për Florim Bytyçi, menaxher i mbrëmjeve të bukura muzikore shqiptare e i koncerteve sidomos në Diasporë atje dhe ku jeton. Florimi ka mbushur 50 vjeç dhe në këtë përvjetor shumë të veçantë ka marrë urime nga emrat më të njohur të estradës shqiptare. Në videon e postuar të mbi 100 personazheve të njohur ai është suprizuar nga emrat si : Meda, Sinan Hoxha, Gili, Gjyste Vulaj, Naim Abazi, Mihrie Brahja Astrit Mulaj, Enver Idrizi, Vjollca Haxhiu, Labinot Gashi, Aferdita Denaku, Gena, Dafina Dauti e shumë e shumë të tjerë të cilët e kanë uruar atë me gjithë zemër. Personazhi mjaft i dashur për publikun vazhdon të ketë urime nga të gjithë por edhe nga ne. Urime Florim e vetëm lumturi e suksese gjithmonë!

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës...

Banorët e Rekës të zemëruar: Prerje masive e drunjëve, asnjë investim

Përkundër faktit se në Parqet Nacionale me ligj është...

Klinika Universitare Reumatologjike pjesëmarrëse në Kongresin Reumatologjik EULAR 2023 në Milano

Klinika Universitare Reumatologjike me stafin e saj merr pjesë...