GazetaMax
Lifestyle

Gëzimja shkon mysafirë të shoqet e saj, kështu e presin ato

Gëzime Hamzaj, është reja e këngëtares së njohur, Remzie Osmani.
Ajo vazhdon të jetojë një jetë luksoze krah burrit të saj, Hamzës, me të cilin ka një vajzë të quajtur, Ema, shkruan ORAinfo.
Duke qenë se nuk është e angazhuar në ndonjë profesion kyç, Gëzimja mundohet që shumicën e kohës ta kalojë me familjen e saj të ngushtë.

Gëzimja shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale. Ajo se fundmi ka publikuar një foto me dy shoqet e saj.
Gëzimja ka qenë mysafire e dy shoqeve të saj, të cilat e kanë pritur me çajë.
E ajo i ka falënderuar për mirëpritjen dy shoqet e saj duke ndarë nj foto me to në rrjetin e saj në instastory. /ORAinfo/

Related posts

Mungesa e hekurit te fëmijët

Gazetamax.mk

Largojeni stresin para gjumit

Gazetamax.mk

Shtatzania ektopike (jashtë mitre) – Simptomat, shenjat, diagnoza dhe trajtimi – Dr.Irena Gosheva (Video)

Gazetamax.mk