GazetaMax
SPORT

PSG po e transferon yllin e Interit për 90 milionë euro

Marrëveshje e re Inter-PSG: Francezët po e transferojnë yllin zikaltër për 90 milionë euro.
Një marrëveshje e madhe është duke u bërë gati nga dy prej emrave më të mëdhenj në Europë, Inter dhe PSG.
Inter është duke luftuar për vendin e parë në Serie A, situatë në të cilën PSG është duke përpiluar me kujdes planin për të bërë për vete njërin prej emrave kryesorë të zikaltërve.
Fjala është për Nicolo Barella, mesfushorin kryesor të Simone Inzaghit për të cilin parisienët po bëjnë gati një ofertë tejet joshëse.
Leonardo ka shfaqur gatishmërinë për të ofruar shërbimet e Leandro Paredes edhe një shumë prej plot 50 milionë eurosh për të bindur Neroazzurët për të lënë të lirë Barellan të largohet.

Related posts

Humbën nga Maqedonia, lojëtari italian ka një lutje: Mos ofendoni

e-max

Milan bën ofertë zyrtare për mesfushorin që po bën namin në Francë

e-max

Barcelona konsideron Jorginhon si zëvendësues të Busquetsit

e-max

Leave a Comment