Grubi dhe Kovaçevski i urojnë fat kombëtares para nisjes (Video)

Date:

Kryeministri i Maqedonisë, Dimitar Kovaçevski dhe zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi, i përshëndetën futbollistët para shkuarjes për Porto, duke iu dëshiruar sukses edhe në sfidën me Portugalinë.

Përballja në mes Portugalisë dhe Maqedonisë do të zhvillohet të martën, në stadiumin “Dragao” në Porto, në orën 20.45.

https://video.fskp4-1.fna.fbcdn.net/v/t42.1790-2/277485916_2590899807710061_4875904314524283680_n.mp4?_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=985c63&efg=eyJybHIiOjU0OSwicmxhIjo1MTIsInZlbmNvZGVfdGFnIjoic3ZlX3NkIn0%3D&_nc_ohc=P4wjQx0Tgb8AX–2Vtv&rl=549&vabr=305&_nc_ht=video.fskp4-1.fna&edm=AGo2L-IEAAAA&oh=00_AT-ikzbLKzaVhxNZ4QllJNYM_Ng-ZPQDnZu6hi-IYCNt7g&oe=6240AA1C

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Toyota po përgatit një veturë më të madhe elektrike

Toyota ka planifikuar të shtojë linjën e automjeteve elektrike...

Suedia synon të bëhet vendi i parë në Evropë “pa duhanpirje”

Suedia, e cila ka shkallën më të ulët të...

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të...