Harrojeni Arbenitën, shikojeni sa të bukur e ka motrën

Boll e bukur Arbenita, por shikojeni motrën e saj.
Arbenita Ismajli merr gjithmonë vëmendje me bukurinë natyrale që ka, dhe me linjat perfekte të trupit.
Ajo duke u komentuar në çdo aspekt, shpesh qëndron edhe në krye të medieve rozë, shkruan Kosovarja.

Në imazhet që publikojnë, duket sikur e gjithë familja janë të dalluar me bukurinë që kanë.
Këtë e dëshmon motra e saj, e cila rrezaton në këtë imazh të fundit.

Theksojmë ajo nuk është modele, por është një gazetare shumë e suksesshme Almedina, përveç se është e suksesshme në profesioni e saj, ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Të fundit në përqindje