Ariana lajmërohet nga Milano, kombinimi në veshje merr gjithë vëmendjen

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.
Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë, përcjell ORAinfo.
Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi është duke qëndruar për vizitë në Milano të Italisë.
Nga atje ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me shumë stil.
E veshur krejt zi dhe e kombinuar bukur me çizme, Adriana shfaqet super joshëse. /ORAinfo/

Të fundit në përqindje