GazetaMax
Lifestyle

Arrestohet Vali Corleone, zbulohet arsyeja

Policia e Kosovës ka arrestuar mbrëmë një person të dyshimtë në Gjilan.
Arrestimi i këtij personi të dyshuar është bërë pasi që i njëjti ka kanosur babain e tij.
Lajmi.net mëson se i arrestuarit në këtë rast është qytetari i njohur tashmë për organet e rendit, Vali Corleone.
Vali Corleone ishte arrestuar disa herë radhazi nga Policia e Kosovës për vepra të ndryshme, në mesin e tyre edhe nga ato për dhunë në familje.
“Gjilan, 21.03.2022-02:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka kanosur babain e tij viktimën mashkull kosovar. I dyshuari në vazhdimësi shkakton dhunë në familje duke i kanosë prindërit e tij dhe të njëjtit ndihen të rrezikuar prej tij .Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.”.

Related posts

Kina po punëson robotë për shkak të mungesës së fuqisë punëtore

Gazetamax.mk

Ushqimet që mund të shërojnë diabetin

Gazetamax.mk

Donaldi tregohet djalë i ‘vyshëm’, kështu e pastron banesën

Gazetamax.mk