GazetaMax
Lifestyle

Kështu duket Gili kur vishet thjeshtë!

Gili, është këngëtarja që i ka qëndruar gjatë skenës muzikore.
Ajo, vazhdimisht ka qenë aktive me projektet e saj, ani pse pandemia disi e bllokoi aktivitetin e artistëve në përgjithësi, shkruan ORAinfo.
Gili gjithmonë është shquar për stilin e saj të veçantë, ku veshjet e saj elegante kanë zënë vend më shumë në gardërobën e saj.
Duke qenë se ajo ka humbur shumë peshë, tani ajo po vazhdon të shfaqet e veshur me xhinëse dhe bulzë.
E veshur thjeshtë dhe me stil, Gili po duket një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

Related posts

Erdhi projekti i bukur nga Vlora, quhet “Si dikur”

e-max

Shumica nuk e kanë ditur. Klitori ka edhe një funksion, pos për arritjen e kënaqësisë

e-max

Çfarë tregon pesha juaj

e-max

Leave a Comment