Marina sërish shtatzënë? Shikojeni si po duket barku i saj në paraqitjen e fundit në publik

Date:

Marina Vjollca, vazhdon të jetë emër i komentuar në shoë-bizin shqiptar.
Ajo vazhdon të moderojë emisionin e humorit “Klanifornia” që transmetohet në fundjavë, shkruan ORAinfo.
Duke qenë se vazhdimisht është pjesë e ekranit, ajo gjithmonë mundohet të duket në super-formë dhe tejet e kuruar.

Ani pse ka pak kohë që është bërë nënë, Marina vazhdon të i mbetet besnike stilit të saj, duke veshur gjithmonë fustane të bukura.
Në imazhet e fundit, duket se Marina ka shtuar sërish peshë.
E veshur me fustant të gjatë e të ngushtë, barku i Marinës bie në sy.
A mos është sërish shtatzënë Marina? Këtë do ta kuptojmë në postimin e saj të radhës… /ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës...

Banorët e Rekës të zemëruar: Prerje masive e drunjëve, asnjë investim

Përkundër faktit se në Parqet Nacionale me ligj është...

Klinika Universitare Reumatologjike pjesëmarrëse në Kongresin Reumatologjik EULAR 2023 në Milano

Klinika Universitare Reumatologjike me stafin e saj merr pjesë...