GazetaMax
LIFESTYLE

Marina sërish shtatzënë? Shikojeni si po duket barku i saj në paraqitjen e fundit në publik

Marina Vjollca, vazhdon të jetë emër i komentuar në shoë-bizin shqiptar.
Ajo vazhdon të moderojë emisionin e humorit “Klanifornia” që transmetohet në fundjavë, shkruan ORAinfo.
Duke qenë se vazhdimisht është pjesë e ekranit, ajo gjithmonë mundohet të duket në super-formë dhe tejet e kuruar.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Ani pse ka pak kohë që është bërë nënë, Marina vazhdon të i mbetet besnike stilit të saj, duke veshur gjithmonë fustane të bukura.
Në imazhet e fundit, duket se Marina ka shtuar sërish peshë.
E veshur me fustant të gjatë e të ngushtë, barku i Marinës bie në sy.
A mos është sërish shtatzënë Marina? Këtë do ta kuptojmë në postimin e saj të radhës… /ORAinfo/

300x250

Related posts

Shenja ‘e pakëndshme’ e coronavirusit që po vihet re në variantin Omicron BA.5

e-max

Ushqime të shijshme dhe bukur të dekoruara, njihuni me djalin nga Kërçova që po bën namin në Zvicër

e-max

Tuna harron që është nënë e dy fëmijëve, poston foto gjysmëzhveshur

e-max