GazetaMax
BALLINA

Kovaçevski në Sofje, në takim me shefat e qeverive të vendeve të NATO-s

Kryeministri Dimitar Kovaçevski sot në Sofjr do të marrë pjesë në takimin e shefave të qeverive të vendeve të NATO-s nga Evropa Juglindore.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Takimi po mbahet me ftesë të kryeministrit bullgar Kiril Petkov, ku përveç kryeministrit Kovaçevski, të pranishëm do të jenë edhe kryeministrat e Rumanisë dhe Malit të Zi, Nikolae Cuka dhe Zdravko Krivokapiq, njoftoi shërbimi informativ i qeverisë bullgare.

300x250

Related posts

Faton Ahmeti: Zyrtarisht po e fillojmë fushatën për Zgjedhjet presidenciale nga Reçica e Vogël

e-max

I FUNDIT/ Qeveria demanton lajmet për shkarkimin e Arafat Muharemit

e-max

Fronti Europian hap shtabin zgjedhor në Likovë, Osmani: Misioni i presidentit të parë shqiptar është pjesë e mozaikut të madh të lirisë

e-max