Kryetari Ahmeti shpreh ngushëllime me rastin e vdekjes së nënës së, Isa Likës

Date:

Kryetari i BDI Ali Ahmeti me rastin e vdekjes së lokes Lebibe, nënës së dëshmorit Isa Lika ka shprehur ngushëllime gjithë familjarëve dhe të afërmve të familjes Lika.

Postimi në vazhdim:

Me pikëllim pranova sot lajmin për ndarjen nga jeta të lokes Lebibe Lika, nënës së dëshmorit të kombit, Isa Lika.

Shpreh ngushëllime të sinqerta ndaj familjes së nderuar Lika për humbjen e tyre të madhe. Të rrojnë e ta kujtojnë gjithmonë me krenari.

Madhështia e zemrës së saj për të edukuar fëmijët në frymën e atdhedashurisë do të mbetet e paharrueshme ndër ne.

U prehtë në paqe!

https://www.facebook.com/photo/?fbid=776766927150765&set=a.465898708237590
e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Ringjallja e VMRO-së dhe bashkimi i dy “kryeneqëve”!

Nga Destan JONUZI Ali Ahmeti ende mbanë primatin e të...

Artis Kastrati shqiptari mjaft i respektuar në Festivalin e Cannës mes yjeve

Zemra na bëhet mal kur shohim se si personazhë...

Një Kolanë veprash më shumë se shkencë

Tetë vëllimet e profesor Ismail Ahmedit tashmë kanë zënë vend në...

Ju prezantojmë Celi Uka, një yll në ngjitje i muzikës

Ai jeton dhe vepron në Zvicër, por mësojmë se...