Lajm i trishtë, aktorja shqiptare jep lajmin se ka humbur binjakët që po priste

Date:

Delinda Disha ka bërë me dije se ka pësuar abort. Ky lajm i trishtë vjen vetëm pak javë pasi aktorja konfirmoi se ishte në pritje të ëmbël dhe se do të mirëpriste dy binjakë.
Ajo ka shkruar se këtë humbje po e përjeton shumë keq psikologjikisht.

“Miq dua të ndaj me ju jo vetëm momentet e bukura, por edhe ato të vështira. Të dy bebushat i humba. Dy binjakët që i doja aq shumë janë atje lart si dy ëngjëj. Ndoshta ishte shumë ëndërr e bukur për të qenë realitet. Nuk ja dolëm dot. Jam mirë, por psikologjikisht po e kaloj shumë keq,” shkroi Delinda.

Aktorja nuk ka dhënë më tepër detaje por kujtojmë që në fillim të këtij muaji, ajo zbuloi se do të bëhej sërish nënë.
Përmes një fotoje ku shihej me barkun e rrumbullakosur, pranë së cilës ndodhej bashëkshorti dhe djali i tyre, ajo zbuloi se mirëpriste binjakë.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Toyota po përgatit një veturë më të madhe elektrike

Toyota ka planifikuar të shtojë linjën e automjeteve elektrike...

Suedia synon të bëhet vendi i parë në Evropë “pa duhanpirje”

Suedia, e cila ka shkallën më të ulët të...

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të...