Ryva po e shijon në maksimum rritjen e temperaturave, kaq me stil është veshur me dalë për kafe

Date:

Ryva Kajtazi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.
Ani pse karrierën e nisi si aktore, Ryva vëmendjen më të madhe nga audienca e pati kur ajo u prezantua në skenë me këngët e saj, shkruan ORAinfo.
Tani, ajo është shumë kërkuar në dasma dhe ahengje familjare, ku mundohet të bëjë për vete me zërin e saj një numër të madh të pranishëm.

Përveç profesionit, Ryva kujdeset shumë edhe të shijojë jetën.
Në këtë ditë me diell e me ngritje të temperaturave, Ryva është shfaqur në disponim të mirë,.
E veshur sportive e me shumë stil, këngëtarja po shkëlqen derisa po pinë kafe. /ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...