GazetaMax
Lifestyle

Leonora lajmërohet nga Drenica, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

Leonora Jakupi mbetët njëra nga emrat më të njohur të muzikës në Kosovë.
Leonora është shumë aktive me publikimin e këngëve të reja dhe me postime në rrjete sociale.

E siç duket këngëtarja dje, vikendin ka vendosur ta kaloj në qytetin e lindjes në Drenicë.
Ajo përmes “InstaStory” ka ndarë disa fotografi nga fshati i lindjes ku veshur kishte edhe disa rroba sportive.
“Drenicë” ka qenë mbishkrimi i këngëtares në fotografi.

Ndërsa veshja e saj sportive merr gjithë vëmendjen.

Related posts

Shkaku dhe simptomat e sinuseve – si të trajtohet problemi

Gazetamax.mk

Përfitimet befasuese të konsumimit të orizit të bardhë

Gazetamax.mk

Pas shumë pritjeve, Era Istrefi vjen me diçka të re

Gazetamax.mk