GazetaMax
Lifestyle

Liberta dhe Flori në lidhje, e ‘zbulon’ kjo foto

Liberta dhe Flori serish janë rikthyer në qendër të vëmendjes.
Këngëtari shqiptar, Flori Mumajesi ka qenë i ftuar një dasmë shqiptare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës së bashku me grupin e tij “Three Dots”.
Në një video të dërguar nga lexuesit e “Gazetës Express”, shihet në një moment Flori, i cili shkon pranë moderatores me të cilën shkëmbejnë puthje.
Kujtojmë që disa herë në media rozë është përfolur për një lidhje të mundshme në mes dyshes, por që nuk u konfirmua asnjëherë.

Related posts

Çaji mund t’ju ndihmojë të humbni peshë, por nëse ndryshoni temperaturën, do të arrini një efekt edhe më të fortë!

e-max

Nëse ankthi po ju lë pa gjumë, mësoni 5 zakonet që do ju bëjnë të flini më qetë

e-max

Për shtatzëni më të shëndetshme pini lëng karote

e-max

Leave a Comment