GazetaMax
Lifestyle

Lindi në Egjipt xhiron klipin e ri, gati për një hit veror

Tashmë djaloshi talent Rilind Pllana apo siç njihet në muzikë si Lindi nuk ka të ndalur. Pas projektit ” Fly with me” ai sapo ka realizuar klipin e projektit të ri që pritet të publikohet së shpejti. Ne mësojmë se këngëtari simpatik e ka xhiruar klipin në Egjipt dhe tekstin e këngës e ka shkruar vetë ndërsa mix-master është punuat nga Mili e ku do të bëhemi gati për ta kërcyer fort në kêtë verë që po vjen, pasi do të jetë reggaeton. Xhirimet e klipit që janë realizuat në super vende të Egjipitit janë bërë nga vajza me emrin Alima, ndërsa marrim vesh se kënga do të quhet ” S’je normale” e ne jemi gati për ta pritur këtë hit, dhe për momentin ju sjellin këto foto nga videoklipi.

https://www.instagram.com/p/C7MzBZPOYYx/?igsh=MWR4MG9odnZqN2syOA==

Related posts

Kujdes! Mos i bëni këto gjëra menjëherë pas masazhit, mund të jenë të dëmshme për shëndetin

Gazetamax.mk

Shkaku, simptomat dhe si duket saktësisht trajtimi i goditjes në tru

Gazetamax.mk

Artisti Magrib Muçiqi shumë shpejt jo nje projekt por një album fantastik

Gazetamax.mk