GazetaMax
Lajme

Lirohet gazetari Furkan Saliu: Le të dëshmojnë se kam sulmuar ndonjë polic, që nesër më nuk merrem me gazetari

Në këto momente është liruar nga stacioni policor Furkan Saliu. Ai tha se i gjithë rasti ka ndodhur pas një sulmi që është bërë ndaj një djaloshi.

Në prononcim për mediat, gazetari Furkan Saliu tha se arma e tij e gjetur në makinë, është me leje.

Ai tha se ka shumë lëshime dhe do të qojnë këtë punë deri në fund.

Related posts

1928/ Intervista me Faik Konicën, një nga këshilltarët më të besuar të Mbretit Zog

Gazetamax.mk

Shpërthen zjarr në Ministrinë e Kulturës, nuk ka të lënduar

Gazetamax.mk

Ekuran Shehu për Feta Alimin

Gazetamax.mk