GazetaMax
Lifestyle

Luksi i madh i Dhurata Dorës, vetëm një korset i kushton mbi dy mijë euro

Vetëm një korset i Dhurata Dorës kushton mbi dy mijë euro.
Trendi i fundit i këngëtarëve për të shpenzuar mijëra euro për një kostum po vazhdon.
Në mesin e tyre është edhe Dhurata Dora, shkruan lajmi.
Këngëtarja merr vëmendje gjithmonë me paraqitjen e saj tejet ekstravagante.
Ajo shpenzon shuma të mëdha për paraqitjet e saj në klipe dhe përditshmëri.
Në një postim nga “dhuratadoracloset”, kanë analizuar paraqitjen e saj saktësisht korsetin të cilin këngëtarja e ka veshur në një koncert, e cila kushton plotë 2500 euro.
Kujtojmë që projekti i fundit i këngëtares është ‘Sa mke mungu’, dhe ka kapur mbi pesë milionë klikime për dy javë.

Related posts

Shkoi në spital për infeksion urinar, mjekët i zbuluan lodrën e seksit në fshikëzën e saj

Gazetamax.mk

Sekreti i rënies nga pesha, kur duhet të hani mëngjesin dhe darkën

Gazetamax.mk

Dita botërore e luftës kundër sulmit në tru, kontrollet preventive të rëndësishme

Gazetamax.mk