Mahmut Ferati e ka vajzën kaq të bukur, ky detaj merr vëmendjen

Kjo është vajza bukuroshe e Mahmut Feratit.
Këngëtari i mirënjohur Mahmut Ferati, është aktivë edhe në rrjetet sociale ku njofton rreth projekteve të reja muzikore.
Artisti përpos që humb kohë të madhe me performanca të tij në ahengje të ndryshme, gjenë kohë edhe për familjen, shkruan Kosovarja.
Së fundi, ai ka kaluar kohë pranë vajzës së tij, Argjenda Ferati.
Ka qenë kjo e fundit që ka postuar në fotografi në InstaStory me të atin e që më pas këngëtari e ripostuar në storjen e tij në Instagram.

Argjenda duket një vajzë mjaft e bukur dhe në formë të mirë.

Të fundit në përqindje