Marina udhëton në Itali, me këtë veshje do t’i çmend italianët

Marina Vjollca, vazhdon të jetë personazh shumë i kërkuar dhe tejet i përfolur.
Ani pse është shumë e angazhuar në ekran, ajo dijë të jeton edhe jetën e saj të përditshme, shkruan ORAinfo.
Ndonëse, ka pak kohë që është bërë nënë, Marina jetës së natës dhe udhëtimeve nuk i ka ikur asnjëherë. Së fundmi është parë në Itali, ku në sy ka rënë veshja e saj me shumë klasë.

E veshur me një xhaketë të gjatë, e me një palë çizme të shtrenjta, Marina i ka çmendur italianët me paraqitjen. Kujtojmë se Marina është modele e veshjeve të njohur të Elisabetta Franchia. /ORAinfo/

Të fundit në përqindje