GazetaMax
SPORT

“Adios” Barcelona, ja ku po transferohet Dembele

Barcelona ka nisur kontakte të reja me përfaqësuesit e Ousmane Dembele, Moussa Sissoko dhe Marco Lichtsteiner.
Ata folën të martën për të propozuar rihapjen e negociatave dhe përfaqësuesit e Dembele kanë rënë dakord të dëgjojnë ofertën e tyre. Bisedimet pritet të zhvillohen në javët në vijim, përcjell ORAinfo.

Sipas Daily Mail, por sulmuesi francez është lidhur me një transferim të lirë në Paris St-Germain ose Chelsea kur marrëveshja e tij aktuale skadon këtë verë./ORAinfo/

Related posts

Derbi Inter – Milan, priten befasi në formacionet startuese

e-max

Davies: Do t’i jap për bamirësi fitimet nga Kupa e Botës – dua t’ia kthej të mirat Kanadasë

e-max

Daku zbulon arsyen pse u largua nga grumbullimi me Kosovën

e-max

Leave a Comment