GazetaMax
Lifestyle

“Motra për vëlla” erdhi nga Isuf Lani do tju emocionoj

Një këngë kushtuar motrave e mjaft prekëse e kënduar mjaft bukur sapo ka ardhur. Quhet ” Motra për vëlla” projekti më i ri muzikor ardhur nga artisti i njohur Isuf Lani. Kënga ka edhe një videoklip të përshtatur mjaft bukur dhe mund ta klikoni e ta dëgjoni në linkun më poshtë. Vetë Isufi së bashku me Faik Rama kanë realizuar melodinë, me tekst nga Isuf Lani dhe Faruk Stolla, vokal ndihmës Lili Rama dhe Faik Rama, studio Lili Rama e me video nga Dony_Photography, dhe regjia nga Blenron Sylejmani dhe Bleart Sylejmani. Një këngë që duhet ta dëgjojnë me plot dashuri motrat e duhet ta këndojnë të gjithë vëllezërit.

Related posts

Nuhatja e ushqimit shkakton shtim të peshës trupore

e-max

4 herët kur duhet t’i thoni jo fëmijës

e-max

Këngëtari Shtjefen Ujkaj gati të na sjellë bukuroshen e tij

e-max