GazetaMax
LIFESTYLE

Në veshje transparente, Nora Istrefi provokuese duket ekspozuar të pasmet gjigante

Nora Istrefi, është njëra nga këngëtaret më të dashura.
Ajo edhe pas ndarjes nga Robert Berisha vazhdon të zgjojë kureshtjen e publikut të cilët janë në numër të madh, shkruan ORAinfo.
Duhet pranuar se ajo më shumë është komentuar më shumë për jetën personale, sesa për atë profesionale.Nora edhe pse është nënë e një vajze, ajo vazhdon të gëzojë linja trupore përfekte.
Këngëtarja se fundmi ka publikuar disa video ku shfaqet e veshur provokuese dhe shumë transparente.
Në këto video këngëtarja nuk heziton t’i ekspozoj të pasmet e saj gjigante, e trupin e saj si peshk./ORAinfo/
Pamje:

Related posts

Shkencëtari zbulon: Idetë më të mira u vijnë njerëzve në dush

e-max

Shkurte Fejza befason me fustanin që ka zgjedhur ta vesh kur del me ec në Gërmi

e-max

Si e dëmtojnë trurin ushqimet e kripura

e-max