Në veshje transparente, Nora Istrefi provokuese duket ekspozuar të pasmet gjigante

Date:

Nora Istrefi, është njëra nga këngëtaret më të dashura.
Ajo edhe pas ndarjes nga Robert Berisha vazhdon të zgjojë kureshtjen e publikut të cilët janë në numër të madh, shkruan ORAinfo.
Duhet pranuar se ajo më shumë është komentuar më shumë për jetën personale, sesa për atë profesionale.Nora edhe pse është nënë e një vajze, ajo vazhdon të gëzojë linja trupore përfekte.
Këngëtarja se fundmi ka publikuar disa video ku shfaqet e veshur provokuese dhe shumë transparente.
Në këto video këngëtarja nuk heziton t’i ekspozoj të pasmet e saj gjigante, e trupin e saj si peshk./ORAinfo/
Pamje:

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Toyota po përgatit një veturë më të madhe elektrike

Toyota ka planifikuar të shtojë linjën e automjeteve elektrike...

Suedia synon të bëhet vendi i parë në Evropë “pa duhanpirje”

Suedia, e cila ka shkallën më të ulët të...

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të...