Njomëza bën tatuazh fytyrën e Shyhretes, ky detaj do t’ia kënaq zemrën Shyhretes

Date:

Sa bukur i duket tatuazhi i Njomzës që ka bërë fytyrën e Shyhretës.
Njomza në çdo kohë tregohet e zonja, dhe komentohet gjithmonë për duart e arta që ka.
Ajo për ndjekësit nuk ndalet me poza të ndryshme, ku shumë herë edhe është pjesë e rëndësishme e lajmeve rozë, shkruan Kosovarja.

Dashurinë për nënën ajo e ka shprehur edhe përmes tatuazhit që ka bërë, duke vendosur fytyrën e saj.
Në këtë imazh të fundit vërehet tejet e theksuar fytyra e këngëtares.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

E keni dëgjuar super bashkëpunimim ” Oda në Gyrbet” nga Besim Zeqiri e Muhamet Gashi?

Ata janë artistë të njohur të folkut shqiptar, me...

Njihuni me Bajrush Berisha që solli në Ramazan “Mirësevjen Dashuri”

Ai është vetëm 22 vjeç por që kur ka...

Grubi: Ftoj edhe VMRO-në të kontribuojë në ndërtimin e Maqedonisë europiane

Në fjalimin e tij në foltoren e Kuvendit të...

Flamur Rudi djali nga Prizreni që mendon për atmosferën e shqiptarëve në Gjermani

Ai është një djalosh bukurosh me origjinë nga Prizreni...