GazetaMax
Lifestyle

Sot është këngëtare e famshme në estradën shqiptare, e dini për kë është fjala është?

Padyshim që sot është një nga këngëtaret më të preferuara të publikut, këngët e saj janë kthyer në hite.
Madje fama e Encës ka kaluar edhe jashtë kufijve shqiptar.

Por gjithmonë kurioziteti për figurat publike kalon përtej asaj që tregojnë në ekran.

Enca ka shuar këtë kuriozitet për ndjekësit e saj në Instagram ku ka publikuar disa foto nga adoleshenca dhe fëmijeria.
Duhet pranuar se tiparet e këngëtares mbeten të njëjtat edhe sot, nisur nga lumi i komenteve për ndërhyrje estetike.

Related posts

Përfitimet shëndetësore nga konsumimi i limonit jeshil

Gazetamax.mk

Lëngu i karotave – bombë për shëndetin

Gazetamax.mk

Fifi sot feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

Gazetamax.mk