GazetaMax
Lifestyle

Nuk përmbahet Shkenda Dubova, shfaqet nga shtrati pa riçipeta!

Shkenda Dubova është ndër këngëtaret me linjat me joshëse në trojet shqiptare.
Ajo vazhdon të jetë një ndër femrat më atraktive në vend, shkruan ORAinfo.
E vetëdijshme për këtë ajo është goxha aktive në rrjete sociale.

Se fundmi, këngëtarja ka publikuar disa foto shumë provokuese.
E ulur në shtrat dhe me veshje provokuese, ajo që bie në sy është se Shkenda në këto imazhe shfaqet pa riçipeta.
Kaq joshëse nuk e kemi parë moti këngëtaren nga Gjilani. /ORAinfo/

Related posts

“Meghan Markle” emri më i kërkuar në Google

Gazetamax.mk

Hudhra ndihmon regjenerimin natyral të thonjve

Gazetamax.mk

Artistja Antigona Bajrami nderohet si Ambasadore e Paqes në Gjermani

Gazetamax.mk