Nuk përmbahet Shkenda Dubova, shfaqet nga shtrati pa riçipeta!

Date:

Shkenda Dubova është ndër këngëtaret me linjat me joshëse në trojet shqiptare.
Ajo vazhdon të jetë një ndër femrat më atraktive në vend, shkruan ORAinfo.
E vetëdijshme për këtë ajo është goxha aktive në rrjete sociale.

Se fundmi, këngëtarja ka publikuar disa foto shumë provokuese.
E ulur në shtrat dhe me veshje provokuese, ajo që bie në sy është se Shkenda në këto imazhe shfaqet pa riçipeta.
Kaq joshëse nuk e kemi parë moti këngëtaren nga Gjilani. /ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Toyota po përgatit një veturë më të madhe elektrike

Toyota ka planifikuar të shtojë linjën e automjeteve elektrike...

Suedia synon të bëhet vendi i parë në Evropë “pa duhanpirje”

Suedia, e cila ka shkallën më të ulët të...

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të...