Pa fije turpi, Semi rri vetëm me reçipeta nëpër shtëpi

Date:

Semi Jaupaj, ishte njëra nga konkurrentet dhe banoret e Big Brother VIP Albania.
Ani pse vetën më parë e kishte prezantuar si këngëtare, ajo famën më të madhe e bëri gjatë dhe pas daljes nga Big-u, shkruan ORAinfo.
Semi, është përfolur shumë edhe për miqësinë e saj të fortë që e ka ma prezantuesen e njohur, Bora Zeman. Të dyja bashkë ka mbi 16 vite që njihen dhe vazhdon edhe më sot raportin e tyre të ngushtë.

Tani, Semi është duke shijuar suksesin e këngës së re që nxori muaj më parë të titulluat “Mos u kthe” që kishte një sukses të jashtëzakonshëm.
Ajo në përditshmërinë e saj është një vajzë shumë rrebele, pasi në shtëpinë e saj është parë vetëm me reçipeta./ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...