GazetaMax
Lifestyle

Pa fije turpi, Semi rri vetëm me reçipeta nëpër shtëpi

Semi Jaupaj, ishte njëra nga konkurrentet dhe banoret e Big Brother VIP Albania.
Ani pse vetën më parë e kishte prezantuar si këngëtare, ajo famën më të madhe e bëri gjatë dhe pas daljes nga Big-u, shkruan ORAinfo.
Semi, është përfolur shumë edhe për miqësinë e saj të fortë që e ka ma prezantuesen e njohur, Bora Zeman. Të dyja bashkë ka mbi 16 vite që njihen dhe vazhdon edhe më sot raportin e tyre të ngushtë.

Tani, Semi është duke shijuar suksesin e këngës së re që nxori muaj më parë të titulluat “Mos u kthe” që kishte një sukses të jashtëzakonshëm.
Ajo në përditshmërinë e saj është një vajzë shumë rrebele, pasi në shtëpinë e saj është parë vetëm me reçipeta./ORAinfo/

Related posts

Elita provokon nga ‘qyteti i modës’, ky detaj merr gjithë vëmendjen

e-max

Çfarë është stres test, indikacionet e saj dhe kur duhet bërë? – Prim. Dr. Agim Zeqiri

e-max

Mësoni sjelljet që shkaktojnë ankthin

e-max

Leave a Comment