Pamje të reja nga ditëlindja madhështore e djalit të Sinan Hoxhes

Date:

Ja çfarë ndodhi në ditëlindjen madhështore të djalit të Sinan Hoxhes.
Këngëtari i njohur i muzikës popullore, Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij, Andrra, janë prindër të dy djemve.
Çifti, para një viti janë bërë prindër për herë të dytë dhe e kanë pritur me shumë gëzim ardhjen e Ayanit në jetë.

Mbrëmë, i vogli ka mbushur një vjeç dhe festa e ditëlindjes ishte madhështore e me shumë të ftuar, një pjesë prej të cilëve persona të njohur, shkruan Kosovarja.

Ja disa nga momentet e mrekullueshme të mbrëmjes së ditëlindjes.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

E keni dëgjuar super bashkëpunimim ” Oda në Gyrbet” nga Besim Zeqiri e Muhamet Gashi?

Ata janë artistë të njohur të folkut shqiptar, me...

Njihuni me Bajrush Berisha që solli në Ramazan “Mirësevjen Dashuri”

Ai është vetëm 22 vjeç por që kur ka...

Grubi: Ftoj edhe VMRO-në të kontribuojë në ndërtimin e Maqedonisë europiane

Në fjalimin e tij në foltoren e Kuvendit të...

Flamur Rudi djali nga Prizreni që mendon për atmosferën e shqiptarëve në Gjermani

Ai është një djalosh bukurosh me origjinë nga Prizreni...