GazetaMax
LIFESTYLE

Pas kthimit nga Dubai Tuna lajmërohet nga doktori, ja çfarë ndërhyrje ka bërë

Këngëtarja shqiptare, Altuna Sejdiu – Tuna dhe ish-burri i saj, Patris Berisha po i kalojnë se bashku pushimet në Dubai.
Ata në këto pushime po shoqërohen edhe nga dy djemtë e tyre, Tiani dhe Zena.
Se po qëndrojnë se bashku në pushime Tuna dhe Partrisi kuptohet nga postimi që ka bërë çifti në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Edhe pse nuk kanë postuar ende foto të përbashkët, Tuna dhe Patrisi janë bashkë në këtë udhëtim.
Ata kanë publikuar veçmas foto me fëmijët e tyre nga Dubai, ku shfaqen në disponim të mirë dhe duke e shijuar në maksimum këtë vizitë.
E pas kthimit nga Dubai, Tuna është lajmëruar nga doktori i dhëmbëve. Ajo atje ka shkuar për t’i zbardhur dhëmbët.
“Me doktorin me të mirë prej krejtëve”, ka qenë përshkrimi që Tuna i ka bërë përshkrimit të fotos, ndërsa dhëmbët e saj të bardhë ‘si bora’, marrin gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

Related posts

Dalja me miqtë, e mirë për shëndetin e gruas

e-max

Ecja me një ritëm të shpejtë është çelësi për uljen e rrezikut të demencës dhe kancerit, pretendon hulumtimi

e-max

David Dreshaj, këngëtarin që e duan kudo

e-max