GazetaMax
SPORT

Po ‘gatuhet’ transferi i Icardit te Milani

Icardi para transferimit në Serie A që do habis të gjithë.
Njëri prej futbollistëve i cili pritet të largohet nga Paris Saint Germain gjatë kësaj vere është sulmuesi 29 vjeçar argjentinas, Mauro Icardi.
Mediat franceze bëjnë të ditur që ish ylli i Interit nuk i plotëson kriteret e PSG dhe tashmë do të kërkojë një fillim të ri pas përfundimit të këtij sezoni.
Në Paris sulmuesi argjentinas u transferua në verën e 2019 mirëpo nuk arriti që të tregonte më të mirën e tij edhe shkaku i dëmtimeve të shpeshta.
Në Francë bëjnë të ditur që destinacioni i tij i ardhshëm mund të jetë skuadra e Milanit.
Icardi ka shumë kohë që po përflitet që do të rikthehet në Itali mirëpo një transferim tek Rossonerët është hera e parë që e dëgjojmë, lajm ky që ka shkaktuar habi në futbollin italian.
Kjo do të ishte me të vërtetë një tradhti e madhe pasi më herët kujtojmë që kishte qenë pjesë e skuadrës së Interit

Related posts

Alves tregon se cilët lojtarë janë më të mirët në pozicionin e tij

e-max

Man Utd- Rashford, vjen lajmi i papritur

e-max

Çerek finalja e Ligës së Kampionëve, sonte luhen këto dy super ndeshje

e-max

Leave a Comment

SPORT

Po ‘gatuhet’ transferi i Icardit te Milani

Icardi para transferimit në Serie A që do habis të gjithë.
Njëri prej futbollistëve i cili pritet të largohet nga Paris Saint Germain gjatë kësaj vere është sulmuesi 29 vjeçar argjentinas, Mauro Icardi.
Mediat franceze bëjnë të ditur që ish ylli i Interit nuk i plotëson kriteret e PSG dhe tashmë do të kërkojë një fillim të ri pas përfundimit të këtij sezoni.
Në Paris sulmuesi argjentinas u transferua në verën e 2019 mirëpo nuk arriti që të tregonte më të mirën e tij edhe shkaku i dëmtimeve të shpeshta.
Në Francë bëjnë të ditur që destinacioni i tij i ardhshëm mund të jetë skuadra e Milanit.
Icardi ka shumë kohë që po përflitet që do të rikthehet në Itali mirëpo një transferim tek Rossonerët është hera e parë që e dëgjojmë, lajm ky që ka shkaktuar habi në futbollin italian.
Kjo do të ishte me të vërtetë një tradhti e madhe pasi më herët kujtojmë që kishte qenë pjesë e skuadrës së Interit

Related posts

Struga Trim Lumi me 3 pikë të plota, për 90 minuta rikthehet në formacion mesfushori Ard Kasami!

e-max

Vazhdon të hetohet kartoni i verdhë i Xhakës – dyshohet për përfshirje të mafias shqiptare

e-max

Real Madrid po e përgatit kontratën e re për Militaon

e-max

Leave a Comment