Prishet Einxhel me Beniadën? Arsyeja e pabesueshme

Date:

Dy banorët e Big Brother duket se kanë përplasje mes vete.
Einxhel dhe Beniada u bënë mjaft mikesha brenda shtëpisë së Big Brother VIP, madje të dyja nuk u ndanë asnjë moment deri ditën që dolën nga shtëpia.
Kjo dukej si një miqësi e bukur e cila do të kishte jetë gjatësi, por mesa duket nuk ndodhi kështu.
Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se vajzat kanë hatërmbetje me njëra tjetrën dhe nuk kanë biseduar pas daljes nga BB VIP. Kryesisht hatërmbetja ka filluar nga Einxhel, teksa ka lexuar komentet e mamit të Beniadës që fliste kundër saj.
Duket se kaq ka mjaftuar që vajzat të ndërpresin miqësinë, por nuk i dihet ndoshta mund të ketë edhe nje sqarim, kjo mbetet për tu parë!

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

E keni dëgjuar super bashkëpunimim ” Oda në Gyrbet” nga Besim Zeqiri e Muhamet Gashi?

Ata janë artistë të njohur të folkut shqiptar, me...

Njihuni me Bajrush Berisha që solli në Ramazan “Mirësevjen Dashuri”

Ai është vetëm 22 vjeç por që kur ka...

Grubi: Ftoj edhe VMRO-në të kontribuojë në ndërtimin e Maqedonisë europiane

Në fjalimin e tij në foltoren e Kuvendit të...

Flamur Rudi djali nga Prizreni që mendon për atmosferën e shqiptarëve në Gjermani

Ai është një djalosh bukurosh me origjinë nga Prizreni...