GazetaMax
LIFESTYLE

Projekti i ri i Lule, “Goodbye”

Pop artistja kosovare Lule nuk ka të ndalur, pasiqë ka sjellë projektin më të ri.

Ajo ka sjellur projektin e ri të titulluar “Goodbye” të cilin e ka publikuar në kanalin Faber Media.

Projekit është punuar nga producenti Nurteel.

Videoprojekti është realizuar nga super produksioni Max Production dhe si producent ekzekitiv i projektit shfaqet pikërisht menaxheri i suksesshëm i skenës shqiptare, Labinot Nuraj.

Sponsor të ketij projekti janë kompanitë Drini Market dhe Edeka Thaqi.

Ju ftojmë të ndiqni këngën më të fundit të Lules:

Related posts

Perikarditi, shkaqet e inflamacionit

e-max

Fitta godet me “Kallash” (Video)

e-max

Përzieni mjaltin, limonin dhe kanellën për t’i humbur disa kilogramë brenda jave

e-max