GazetaMax
LIFESTYLE

“Qysh thuhet bukur në shqip”, reagimi epik i Beatrixe kur e dëgjon veten çfarë kishte thënë në BBV

Beatrix Ramosaj është komentuar shumë gjatë qëndrimit të saj në Big Brother.
E njëra ndër “thëniet” më të famshme që kanë ndodhur brenda kësaj shtëpie ka qenë shprehja e Trixës “qysh thuhet bukur në shqip”.
Kjo shprehje është shkëputur dhe është bërë hit në internet, sidomos në Tik Tok.
Për më shumë shihni reagimin e Trixës kur e dëgjon veten duke thënë “qysh thuhet bukur në shqip”.
Reagimi i saj ka marrë shumë komente.
Video…

Related posts

Gratë me kancer të pashërueshëm të gjirit tani mund të marrin një medikament imunoterapie që zgjat jetën në Mbretërinë e Bashkuar

e-max

Gripi rrit infektimet me virusin korona, 214 raste aktive

e-max

Ndikimi i temperaturave të larta te dhimbjet kronike

e-max

Leave a Comment