GazetaMax
Lifestyle

Artisti Magrib Muçiqi shumë shpejt jo nje projekt por një album fantastik

“Te dashur miq shumë shpejt një super album i mi i dytë me radhë Live po vjen. Duke ju falënderu juve që më kërkoni të kem projekte Live, shumë shpejtë do ta keni në duart e juaj. Nje falenderim i veçantë shkon per ata të cilët e kanë punu këtë projekt, Naim Brahimi dhe Albion Shyti Studio Prime music”. Ky është statusi shkruar nga këngëtari Magrib Muçiqi në rrjetin e tij social ku ka paralajmëruar një super album që po vjen. Nuk dihet ende titulli i këtij albumi por ai do ta zbulojë sa më shpejt pasi ka shumë këngë mjaft interesante. Ne mësojmë se për pak javë ku album do të jetë kudo në treg dedikuar ndjekësve të tij të shumtë që në fakt siç edhe shkruan Magribi ia kanë kërkuar. Ne jemi në pritje të këtij albumi!.https://www.instagram.com/p/Cq5nho4NkRM/

 

Related posts

6 arsye pse është më mirë të keni vetëm një fëmijë

e-max

Gratë e moshuara më të rrezikuara nga sëmundja Lyme

e-max

“Photoshopi” e zbukuron e bën si loçkë Arjolën

e-max