GazetaMax
Lifestyle

Rita shkëlqeu në këtë fustan me plotë lule, zbulon prapaskenat e qepjes së tij!

Rita Haziri, është një këngëtare e re në skenën muzikore.
Së bashku me të fejuarin e saj, Fidan Gashi, ajo ka nisur rrugëtimin e saj në botën e muzikës, shkruan ORAinfo.
Ani pse të dy janë të rinj, dyshja në fjalë është pëlqyer shumë nga publiku i gjerë.
Ata po thuajse në çdo natë janë pjesë e mbrëmjeve të ndryshime muzikore.
Rita në çdo paraqitje të saj, ka shkëlqyer me pamjen dhe stilin e saj, ndërsa fustanet që i vesh ja shtojnë edhe me shumë bukurinë.
Ajo se fundmi ka publikuar një video nga prapaskenat e qepjes së fustanit që ka veshur në një nga kripet e saj.
Për me tepër shikoni si dukej në vizatim e si në trupin e Ritës ky fustan i bukur i dizajnuar me shumë lule. /ORAinfo/
Pamje:

Related posts

6 gjëra “të vogla” që e largojnë një burrë nga ju

Gazetamax.mk

Ushqimet më të mira për të ngrënë kur jeni të infektuar me COVID-19 dhe cilat ushqime duhet të shmangni

Gazetamax.mk

Arsyet që disa njerëz kanë frikë të dashurojnë

Gazetamax.mk