Rrëfehet Monika: Ajo që përjetova me Semin dhe Fifin ishte përjetim më i vështirë se 97-ta

Date:

Monika Lubonja, është aktorja që arriti t’i shkojë shumë pranë finales së “Big Brother VIP”.
E gjatë ditës së djeshme ajo ishte e ftuar në “Ditë pas dite”, ku edhe ka rrëfyer sërish shumë për rrugëtimin e saj në “BBV”.
Monika ka folur për eksperiencën në “Big Brother” dhe për marrëdhëniet me banorët.

Gjithashtu ajo nuk ka ngurruar të tregojë dhe momentet e vështira me Semin dhe Fifin brenda shtëpisë.
“Pjesa që kam kaluar me Fifin dhe Semin për mua ka qenë përjetim më i vështirë se 97-ta. Ishte tronditje se në rrjet u ngritën thanë kjo grua po ndihmon njërën pa e ditur që vajza tjetër kishte probleme.”, ka thënë ajo.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...