GazetaMax
BALLINA

Rrugës për Prizren/ Halili: Në qytetin e historive të mëdha, për shpalljen Qytetar nderi të Ali Ahmetit

Drejtori i Fondit për Inovacion dhe Zhvillim Teknologjik, Festim Halili përmes rrjeteve sociale ka njoftuar se bashkë me bashkëpartiak dhe aktivist të BDI-së janë rrugës drejt Prizrenit, për të ndjekur nga afër ceremoninë e shpalljes së kreut të BDI Ali Ahmeti, Qytetar nderi në Prizren.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

“Rrugës për Prizren, këtë qytet të historive të mëdha, lidhjeve të mëdha, për të ndjekur ceremoninë e shpalljes qytetar nderi të liderit z. Ali Ahmeti”, shkruan Halili.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10162032393286833&set=a.225103591832
300x250

Related posts

Raporti i BE-së njehë qartë progresin e Diplomacisë së vendit

e-max

Grubi dhe Kovaçevski i urojnë fat kombëtares para nisjes (Video)

e-max

Nis hetimi për ish deputetin Kotvitsky, dyshohet se bashkëshortja e tij nxori miliona nga vendi duke u hequr si refugjate

e-max