GazetaMax
LIFESTYLE

6rdit thotë “Pull up” në projektin e ri (Video)

Me një stil shumë unik dhe një këngë të lehtë rap, artisti i ri 6Rdit vjen me projektin më të ri të titulluar Pull up.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Kënga është nën produksion të Viss dhe me drejtor projekti Valon Aziri.

Ndonëse ka pak ditë që është publikuar, deri më tash ka pasur shumë klikime dhe ka tërhequr vëmendjen e publikut.

Si artist i ri, 6rdit po sjellë një frymë të re në skenën muzikore shqiptare e që për këtë vit e ka të parin projekt, por nuk do të ndalet.

300x250

Related posts

E gjeni dot kush është reperi në foto?

e-max

Çfarë tregon dhimbja e kokës në mëngjes

e-max

Rikthehet ‘drama’ nga motra e granitit për Fifin: Ndoshta nuk e ka dashur kurrë

e-max