Sa shumë është plakur “Sarita” e “Pasionove të Fshehta”

Natasha Klauss, është një aktore shumë e njohur kolumbiane.
Por, për audiencën shqiptare ajo është bërë e njohur me rolin e “Saritës” nga seriali latin, Pasionet e Fshehta, shkruan ORAinfo.
Që nga transmetimi i serialit ka kaluar shumë kohë, e natyrisht që edhe aktorja në fjalë ka ndryshuar.

Ajo sot është 46 vjeçare dhe është nënë e dy fëmijëve, dy vajzave, ani pse kishte dy martesa të dështuara.
Sot, Sarita është duke e jetuar një romancë me Daniel Gomez dhe duket një femër shumë e lumtur.Por, Sarita duket se kalimi i viteve i ka ndikuar shumë, pasi ajo ka ndryshuar shumë dhe është plakur shumë./ORAinfo/

Të fundit në përqindje