Sabri Fejzullahu vjen me një video mesazh pasi u raportua se ka vdekur

Date:

U raportua se ka vdekur, ky është reagimi i Sabri Fejzullahut.
Këngëtari i njohur shqiptar, Sabri Fejzullahu, shquhet për kujdesin ndaj shëndetit dhe të qenit në top formë, ani pse ka shtatë dekada mbi supe.
Në rrjete sociale ai shpesh herë u bë i vdekur, por deri më tani nuk ka pasur ndonjë reagim nga artisti, shkruan lajmi.
Dje ai ka reaguar me një video në llogarinë e tij duke thënë se “Jam gjallë, shëndosh e mirë!
“Është hera e katërt që brenda tre muajve që po shkruhet në portale që kam vdekur, unë jam gjallë, jam shëndosh e mirë, punoj pa u ndal”, shtoi Sabriu.

Kujtojmë se Sabriu përgjatë këtyre viteve karrierë ka sjell hite të shumta dhe shumë të pëlqyera nga publiku.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...