“Sharr Express” zgjerohet edhe në tregun e Kosovës, bëni udhëtimet tuaja edhe më të bukura

Date:

Kompania e njohur Sharr Express Rent a Car krahas suksesit të saj në tregun e Maqedonisë dhe në diasporë tashmë po zgjerohet edhe në tregun kosovar. Kështu bëjnë me dije nga kompania të cilët japin detaje lidhur me këtë ofertë të re.
Ja njoftimi i Agjencionit:
Të nderuar miq dhe klient,
Nga sot kompania Sharr Express Rent a Car po zgjerohet dhe në tregun e Kosovës 🇽🇰 😃
📍 Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari “
Rezervo online www.sharrexpress.com
Me Sharr Express udhëtimet e juaja bëhen edhe më të bukura! Tashmë rezervimet e juaja mund t’i bëni edhe nga Aeroporti i Prishtinës! Lokacioni i ri tashmë gati për të ju shërbyer me përkushtim dhe profesionalizëm. Më shumë avantura për t’u eksploruar…

https://www.facebook.com/sharrexpress/photos/a.1775916935758699/5801357369881282/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Toyota po përgatit një veturë më të madhe elektrike

Toyota ka planifikuar të shtojë linjën e automjeteve elektrike...

Suedia synon të bëhet vendi i parë në Evropë “pa duhanpirje”

Suedia, e cila ka shkallën më të ulët të...

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të...