GazetaMax
Lifestyle

Shyhretës nuk po ja lë ‘shenjë’ pleqëria, me këtë veshje po e rivalizon vajzën e saj

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare.
Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.
Këngëtarja nuk mungon me postime në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet në super formë.
E shoqëruar nga vaja e saj me e vogël, Shyhretja shfaqet si vajzë e re.
E dobësuar dhe e veshur me fustan me shumë stil, Shyhretja po e rivalizon edhe ‘sugaricën’ e saj.
Shikoni foton dje bindeni… /ORAinfo/

Related posts

Mare Fashion brendi i njohur Turk tashmë edhe në Tregun tonë

e-max

Njihuni me vajzën që i dha bukuri ndeshjes, quhet Ardita!

e-max

Doli nga shtypi libri romani i titulluar ”Vdekshmëria e pafajshme”, autore Elhame Gjyrevci

e-max

Leave a Comment

Lifestyle

Shyhretës nuk po ja lë ‘shenjë’ pleqëria, me këtë veshje po e rivalizon vajzën e saj

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare.
Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.
Këngëtarja nuk mungon me postime në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet në super formë.
E shoqëruar nga vaja e saj me e vogël, Shyhretja shfaqet si vajzë e re.
E dobësuar dhe e veshur me fustan me shumë stil, Shyhretja po e rivalizon edhe ‘sugaricën’ e saj.
Shikoni foton dje bindeni… /ORAinfo/

Related posts

Pacientët me dializë detyrohen të mjekohen privat, mungojnë kushtet

e-max

Anxhela Noti në këngën e re shumë afër me bukuroshin në video

e-max

Sot shënohet Dita e Bibliotekës “Ernest Koliqi”, që gjendet në Katedralen Shën Nën Tereza në Prishtinë, me rastin e 120-vjetorit të lindjes së veprimtarit të shquar. Organizimi mbahet në Qendrën “BogdaniPolis”, në orën 12. Ernest Koliqi ka qenë poet, eseist, dramaturg, romancier, përkthyes, gazetar dhe kontribuues i madh i arsimit shqip në Kosovë. Koliqi lindi në Shkodër më 20 maj 1903 dhe vdiq në Romë më 15 janar 1975. Bashkë me Mitrush Kutelin konsiderohet si themelues i tregimit modern shqiptar, me përmbledhjet “Hija e Maleve”, Tregtar Flamujsh” dhe “Pasqyrat e Narçizit”. Më 1939, pas pushtimit të Shqipërisë nga Italia, Koliqi u emërua ministër i Arsimit. Koliqi e drejtoi Katedrën e Gjuhës dhe Letërsisë Shqipe në Romë, mbi bazën e së cilës në vitin 1057 u ngrit Instituti i Studimeve Shqiptare.

e-max

Leave a Comment