GazetaMax
Lifestyle

Tayna dhe Rinor Hykolli bëjnë paqe me njëri-tjetrin

Ndarja e tyre aspak miqësore ka qenë kryefjalë e ditëve të fundit në mediat rozë. Pas akuzave ndaj njëri-tjetrit, Tayna dhe ish-menaxheri i saj Rinor Hykolli kanë vendosur të bëjnë paqe dhe të vazhdojnë të ndarë rrugëtimin e tyre në punë e karrierë.

Këtë gjë e ka bërë me dije vetë Rinori ku përmes një story në Instagram shprehet se të dy kanë komunikuar dhe kanë vendosur të mos i bëhen pengesë njëri-tjetrit për të vazhduar punë ndarë.

Postimi është hedhur edhe nga Tayna në faqen e saj zyrtare. Ndërsa kujtojmë se kjo e fundit e ka paralajmëruar me gjyq ish-menaxherin pasi ky i fundit i bllokoi këngën “Si Ai” në Youtube. Kënga tashmë është rikthyer në të gjitha kanalet online.

Related posts

“Ai po vjen, Ai po vjen”

Gazetamax.mk

Bleona dhe Lola takohen së bashku, vëmendje merr veshja e tyre

Gazetamax.mk

E veshur me dallama, Elita duket një nuse loçkë

Gazetamax.mk