U KRY! Për këtë skuadër do të luajë Messi

Lionel Messi, do të qëndrojë në Paris Saint-Germain për të paktën edhe një sezon, por Neymar do të lejohet të kërkojë mundësi të tjera, zbulon Sky Sports News.
Argjentinasi ka luftuar për të përmbushur premtimin për ardhjen e tij në një skuadër superylli këtë sezon, por megjithatë ka ndihmuar që Parc des Princes të kthehet në titullin e Ligue 1, përcjell ORAinfo.

Tani, ai duket i vendosur të qëndrojë dhe t’i ndihmojë ata të mbrojnë kurorën e tyre, por ish-bashkëlojtarit të tij të Barcelonës mund t’i tregohet dera./ORAinfo/

Të fundit në përqindje