Uragani Arta Bajrami vazhdon të godasë me balada, vjen me “Mëshirë s’dua”

Date:

Emri i saj nuk dëshiron shumë përshkrim sepse njihet si një nga emrat më të njohur të skenës shqiptare që ka sjellë gjithmonë këngë të bukura të cilat akoma sot e kësaj dite dëgjohen. Shumë vite në skenë, bashkëshorte dhe nënë e tre fëmijëve Arta Bajrami vjen prap me freski të reja sepse publiku që ndjek punën e saj gjithnjë pret këngë të bukura si dikur. “Mëshirë s’dua”, titullohet projekti më i ri i saj i punuar nga Don Arbas me tekst nga Arsim Bunjaku derisa video është punuar nga BUG Production.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...

Shpenzim Beadini: Aktivitetet e fshehta ekonomike përbëjnë një fakt në jetën tonë të përditshme

Vlerësimin për aktivitetet e ekonomisë së fshehtë i konsideroj...