GazetaMax
LIFESTYLE

Vjen me projekt të ri, Nora Muçaj publikon baladën Lotët me ti ble..

Nora Muçaj po rikthehet me projekt të ri muzikor të cilin e ka publikuar sot.

Një këngë e bukur, baladë, që po pëlqehet shumë nga publiku shqiptar pasiqë këngëtarja si duket i ka munguar skenës me projekte të reja.

Artistja dje kishte zbuluar pak nga videoklipi i saj në Instagram, ku shfaqej me fustan të zi.

Lotët me ti ble, titullohet hiti me të cilin e ka nisur mbarë vitin Nora, por për të mos u ndalur me kaq.

Projektin e ka punuar Chipsi dhe klipi nga Urban Films, kurse në Youtube është publikuar tek Faber Media.

Related posts

Meshkujt me gishta më të gjatë të unazës janë më pak të rrezikuar nga Coronavirusi

e-max

Ndrysho pozicionin e fjetjes për të kontrolluar llojet e ëndrrave që shikon

e-max

Katër hapat që duhet t’i ndiqni nëse doni të dobësoheni

e-max