Bora e zbutë zemrën, ia dërgon një sinjal të qartë Donaldit

Bora Zemani, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.
Aktori Donald Veshaj, përmes një postimi në Instastory tregoi që dëshiron rikthimin e Borës.
Madje ai tha se shpreson që Bora të nis të ‘shkrihet’, duke dashur me ngulm një ribashkim mes tyre.

Duket se ai është hapave të duhur. Moderatorja publikoi dy imazhe në Instagram, por që vëmendje mori mbishkrimi i imazhit.
Ajo vendosi diellin, duke konfirmuar që Bora ka nisur të ‘shkrihet’ dhe mbase së shpejti do të ketë ribashkim mes dyshes së famshme.

Të fundit në përqindje

Bora e zbutë zemrën, ia dërgon një sinjal të qartë Donaldit

Bora Zemani, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.
Aktori Donald Veshaj, përmes një postimi në Instastory tregoi që dëshiron rikthimin e Borës.
Madje ai tha se shpreson që Bora të nis të ‘shkrihet’, duke dashur me ngulm një ribashkim mes tyre.

Duket se ai është hapave të duhur. Moderatorja publikoi dy imazhe në Instagram, por që vëmendje mori mbishkrimi i imazhit.
Ajo vendosi diellin, duke konfirmuar që Bora ka nisur të ‘shkrihet’ dhe mbase së shpejti do të ketë ribashkim mes dyshes së famshme.

Të fundit në përqindje