GazetaMax
LIFESTYLE

Arta Nitaj befasin, në këtë pjesë të trupit bën tatuazh

Arta Nitaj e bën një tatuazh në këmbë, çka po shkruan në të?
Arta Nitaj, modelja e njohur është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.
Modelja ndan shpesh me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, duke marrë në të shumtën e rasteve vëmendjen me paraqitjet atraktive, shkruan lajmi.

Sot Arta ka bërë të ditur përmes rrjetit social “Instagram” se ka realizuar një tatuazh të ri në trupin e saj.
Bëhet fjalë për një vizatim të ri në këmbën e saj të majtë, të cilin Nitaj e ka realizuar gjatë pasdites të së premtes.

Arta përndryshe ka të realizuar gjithashtu në kraharorin e saj një tatuazh, përkatësisht një rresht të shkruar: “Me çdo rrahje zemre”.

Related posts

Loreta publikon foto sapo ka dal nga frizerka, mahnitë me pamjen

e-max

Pse foshnja qan pa pushim? Nuk janë as ngërçet, as uria. Çfarë nuk duhet tepruar

e-max

Gjashtë gjërat që njerëzit e mençur nuk i thonë

e-max

Leave a Comment