GazetaMax
Lifestyle

Arta Nitaj befason, në këtë pjesë të trupit bën tatuazh

Arta Nitaj e bën një tatuazh në këmbë, çka po shkruan në të?
Arta Nitaj, modelja e njohur është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.
Modelja ndan shpesh me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, duke marrë në të shumtën e rasteve vëmendjen me paraqitjet atraktive, shkruan lajmi.

Sot Arta ka bërë të ditur përmes rrjetit social “Instagram” se ka realizuar një tatuazh të ri në trupin e saj.
Bëhet fjalë për një vizatim të ri në këmbën e saj të majtë, të cilin Nitaj e ka realizuar gjatë pasdites të së premtes.

Arta përndryshe ka të realizuar gjithashtu në kraharorin e saj një tatuazh, përkatësisht një rresht të shkruar: “Me çdo rrahje zemre”.

Related posts

Hulumtimi ka treguar: Birra “ujit” mendjen, “shuan” memorien

e-max

Aksidentet – si mund ta shpëtoni veten nga një makinë që zhytet në ujë

e-max

Adelina po e falimenton burrin e saj, shikojeni në çfarë luksi po jeton!

e-max

Leave a Comment