GazetaMax
LIFESTYLE

Dafina Zeqiri shtatëzënë?

Dafina Zeqiri dhe DJ Geek prindër për herë të parë?
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë në mesin e personazheve më të komentuara.
Artistja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpalos gjëra të ndryshme edhe nga jeta private, shkruan Kosovarja.
Zeqiri ka kohë që ka shtuar peshë dhe ka rënë dukshëm në sytë e fansave që aluduan se është në pritje të ëmbël.
Kështu ajo u detyrua të reagojë dhe të tregoj se si qëndron kjo gjë duke qenë se është në lidhje dashurie me DJ Geek.

Artistja tregoi se nuk është shtatzënë dhe kilet i ka shtuar nga pilulat që përdorë për të mos mbetur shtatzënë.

Related posts

Ndikimi i temperaturave të larta te dhimbjet kronike

e-max

Goditja në tru, shifrat në rritje, mjekët zbulojnë shkaktarët

e-max

Arbana Osmani habit të gjithë, me këto fjalë “thumbon” Bora Zemanin?

e-max

Leave a Comment